Przejdź do treści

Informacje i Strefa otwarta⚓︎

Informacje i Strefa otwarta to zbiory kanałów, do których każdy ma dostęp, i które zawierają istotne dla usług POGO Polska informacje lub pozwalają na prowadzenie dyskusji w szerszym gronie.

Informacje⚓︎

Informacje to sekcja zawierająca kanały:
Informacje

#powitalny kanał informacyjny na temat usług POGO Polska zawierający podstawowe linki między innymi do strony głównej, mapy i wiki.
#wybór-miasta kanał pozwalający wybrać miasto do obserwowania kanałów miastowych. Więcej info: Kanały miastowe.
#obszary-skanowania lista miast z zakresami skanów, które są dostępne na mapie POGO Polska wraz z harmonogramem skanów live.

#ogłoszenia główny kanał ogłoszeniowy, na którym publikowane są wszystkie najwazniejsze zmiany i nowości związane z usługami udostępnianymi na mapie i discordzie POGO Polska.
#aktywacja kanał administracyjny służący do przyznawania dostępów do mapy. Na tym kanale można sprawdzić do kiedy ma się dostęp do mapy. Więcej info: FAQ.
#demo-powiadomień kanał zawierający demo powiadomień o wszystkich setkach, które pojawiają się na mapie POGO Polska.

Strefa otwarta⚓︎

Strefa otwarta zawiera kanały:
Strefa otwarta

#rozmowy-o-mapie kanał do wszelkich rozmów związanych z mapą POGO Polska. Osoby z dostępem do mapy proszone są o korzystanie z dedykowanego kanału #sprawy-mapowe.
#sugestie kanał do zgłaszania sugestii związanych z mapą i discordem POGO Polska. Osoby z dostępem do mapy proszone są o korzystanie z dedykowanego kanału #sugestie-premium.
#kody-trenerów kanał do dzielenia się swoimy kodami do znajomych
#offtopic kanał do rozmów dotyczących Pokemon GO i innych tematów pobocznych
#konkursy kanał z konkursami, na którym można również proponować konkursy